Satışlarımı Nasıl Arttırırım?

Satışlarımı Nasıl Arttırırım?

1. Doküman Açıklamalarınızı Detaylı Girin

Eserinizi Oblado'ya eklediğinizde, Oblado sizin eseriniz için özel bir sayfa hazırlar. Bu sayfanın Google ve diğer arama motorlarında daha görünür olması için anahtar kelimelerinin eksiksiz ve eserinizle ilişkili olarak girilmesi çok önemlidir. Arama Motoru Optimizasyonu doğru şekilde yapılmış eser sayfaları Google aramalarında üst sırada yeralır.

2. Sosyal Medya Hesaplarınızı Kullanın

Kendinize ait Facebook, Twitter, Instagram Hesaplarından eserlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Bunun için Eserinizin sayfanızda bulunan “Sosyal Medya” butonlarını kullanabilirsiniz.

3. Eser İçeriğinizin Profesyonel Olduğundan Emin Olun

Siz eserinizin yaratıcılığına, bilgilendiriciliğine odaklanırken sıklıkla eser içeriğinin ne kadar profesyonel göründüğünü, yazım, imla ve gramer hatalarını gözden kaçırabiliyorsunuz. Bu da çok doğaldır her yazar mükemmel gramere sahip olmayabilir. Ancak bu ufak gibi görünen hatalar okuyucularınızın sizin hakkınızdaki düşüncelerini olumsuz etkiler, eser üzerinde yeterince özen gösterilmediği intibasını bırakır. Sonraki eser satışlarınızı olumsuz etkiler bu nedenle redaksiyon ve editörlük hizmetlerini almak bir yazar için olmazsa olmazdır. Oblado, size bu konuda destek oluyor, profesyonel redaksiyon, editörlük ve çeviri hizmetlerini size en uygun fiyattan sunuyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için http://oblado.com/satici/EditorTalep.aspx linkinden editörlük talebinizi yapabilirsiniz.

4. Eserinizin Reklamını Yapın

Eserinizin reklamını internet üzerinden kendiniz yapmak isterseniz Oblado sizin için en uygun reklam içeriğini hazır olarak size sunuyor. http://oblado.com/Satici/Dokumanlarim.aspx “Dokümanlarım” linkinden reklamını yapmak istediğiniz eserinizin yanındaki “Pazarla” butonu size eserinize özel pazarlama kodunu sunacaktır. Bu sayfada yeralan “Iframe Kodu”nu alarak istediğiniz reklam programında kullanabilirsiniz.

5. Eserlerinizin Reklamını Birlikte Yapalım

Eserlerinizin reklam operasyonu ile uğraşmak istemiyorsanız gelin bu konuyu Oblado’nun profesyonel hizmetlerinden faydalanın. Oblado Vitrini ayda binlerce kullanıcının önüne çıkar. Aynı zamanda Oblado Vitrininde yeralan eserlerinizin Google Adwords Programında reklamını biz sizin adınıza yayınlıyoruz.