Oblado'un renkli dünyasına katılmak için hemen sitemize ücretsiz üye olun ve kelimelerin renkli dünyasında gezinmeye başlayın...

Oblado'ya üye olmak tamamen ücretsizdir.  Oblado'ya e-posta adresinizle ya da Facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz.  Facebook üyeliği sonrasında sizin adınıza kesinlikle onayınızı almadan bir bildiri yapılmamaktadır. 

Oblado’da herhangi bir satış yapmayı düşünmüyorsanız “Alıcı” olarak üye olabilirsiniz. Oblado'ya alıcı kullanıcı olarak üye olduysanız, pazarlamak istediğiniz bir dökümanınız olduğu takdirde "profil" ayarlarınızdan konumunuzu " satıcı" olarak ücretsiz değiştirebilir, ürünlerinizi paylaşmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Kayıt formunu doldurduktan  sonra belirttiğiniz ya da Facebook için kullandığınız mail adresine otomatik olarak onay kodu gönderilecektir.Onay kodunuz belirtmiş olduğunuz mail adresinizin " inbox" kutusuna gelmediyse lütfen "spam", "junk" bölümlerini de kontrol ediniz.

Sitemize üye olduktan sonra "hesap işlemlerim" menüsü altında yaptığınız tüm işlemlerle ilgili bilgilere ulaşabilir, dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, sayfamızdaki tüm adımlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şifrenizi unutursanız "şifremi unuttum" bölümünden şifrenize kolayca ulaşabilirsiniz.